Jesteśmy polską firmą, która od wielu lat z sukcesami zajmuje się szeroko pojętym customingiem motocykli. Zdobyliśmy wiele nagród w Polsce oraz na arenie międzynarodowej. Jednym z naszych najbardziej spektakularnych sukcesów jest zajęcie w 2016 roku III miejsca na mistrzostwach świata w kategorii „Modified Harley Davidson” oraz IV miejsca w kategorii „Street Performance”. Możemy poszczycić się również tytułami mistrzów Europy w kategorii „Modified Harley Davidson” w 2016 i 2015 roku.

Posiadamy ogromne doświadczenie w budowie customowych motocykli z najwyższej półki.  Jak nikt inny łączymy styl, jakość, funkcjonalność oraz potrzeby biznesowe naszych klientów. Połączenie pasji i potrzeb biznesu to unikalny produkt, który przygotowaliśmy i z sukcesami wdrażamy.

Naszym produktem są motocykle reklamowe budowane na wymiar i z uwzględnieniem potrzeb klienta biznesowego. Finalny produkt i jego design zawiera elementy związane z firmą, jej produktem lub usługą. To nowatorska forma reklamy i promocji wykorzystywana na różnego rodzaju targach i eventach. Jest również nietuzinkowym gadżetem dekorującym recepcje firmy, a w czasie wolnym od pracy jest pełnowartościowym motocyklem dającym ogrom wrażeń i zachwytu.